Sıkça Sorulan Sorular

1.Ürünler yeni mahsül müdür, taze midir?

Ürünlerimiz de en son çıkmış mahsülleri kullanmaktayız. Bu yüzden hepsi taze ve lezzetli olarak sizlere ulaşmaktadır. Tüm ürünlerimiz Kuruyemiş Borsası güvencesi altındadır.

2.Ürünlerin dayanma süresi nedir?

Ürünlerimizin raf ömrünü uzatmak için en kaliteli ambalajlar kullanılmaktadır. Ürün grubuna göre genelgeçer konular olan saklama koşulları tüm tarım ürünlerinde geçerlidir. Ürünleri doğru saklama koşulları altında ortalama olarak 6 ay içinde tüketmenizi öneririz.

3.Ürünleri saklama koşulları nelerdir?

Ürünlerimizi serin ve kuru yerde muhafaza etmenizi öneririz. Direk güneş ışığıyla temastan koruyunuz.

4.Sipariş verirken üye kaydı olmam gerekiyor mu ?

Sipariş verebilmeniz için üye kaydı olmanız gerekmektedir.

5.Nasıl sipariş verebilirim?

Seçtiğiniz ürünleri sepete ekle butonuna tıklayarak ekledikten sonra sağ üstteki “Sepetim” butonuna tıklayarak seçtiniz ürünleri görüp bir sonra ki adım olan ödeme bilgileriniz kısmını tamamlayarak kolaylıkla alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

6.Ürünler ne zaman elime ulaşır?

Ödemeniz gün içinde saat 16.00’dan önce olursa aynı gün ürünleriniz kargoya verilmektedir. Saat 16.00’den sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargoya verilmektedir. Siparişiniz en fazla 3 iş günü içinde elinize ulaşacaktır.

7.Ödeme ve Kargo seçenekleri nelerdir?

Vereceğiniz siparişlerinizi Kredi Kartı , Havale (EFT) ile gerçekleştirebilirsiniz. MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo firmaları ile çalışmaktayız.

8.Kredi kartı ile ödemelerde kart bilgim güvence altında mı ?

Kredi kartı kullanımlarınız SSL sertifikası ile güvence altına alınmıştır. Biz dahil hiç kimse kart bilgilerinize ulaşamaz. Çünkü ödeme aşamasında bankaya gönderilen bilgiler sisteme kayıt edilmemektedir. Sistemimiz %100 güvenli çalışmaktadır.

9.Öneri ve Şikayetlerimi nasıl bildirebilirim ?

Öneri ve şikayetleriniz için iletisim@kuruyemisborsasi.com adresimize mail atabilirsiniz. Öneri ve Şikayetleriniz titizlikle incelenip size geri dönüş en kısa sürede yetkilerimiz tarafından sağlanacaktır.