DOĞA’NIN CÖMERT HEDİYESİ: KURUYEMİŞ

Ağaç ve toprak yemişleri tabiatın bizlere sunduğu en cömert hediyelerden biridir. Hemen hemen her toplumda kültürel derinlikleri bulunan kuruyemiş, halkımız tarafından da zevkle tüketilen bir atıştırmalık ve oldukça zengin bir besin kaynağıdır. Yetiştirmesi, toplanması ve işlenmesi bir hayli zor olan kuruyemişlerin 12 ay tazeliğini muhafaza etmek ve tüketiciye ulaştırmak çok yönlü bilgi ve emek ister.

BİZ KİMİZ?

ToptanKuruyemisBorsasi.com kuruyemiş sektöründe 1994 yılından beri faaliyet gösteren köklü bir kuruluş ile dijital pazarlama alanında 8 yıldır büyük başarılara imza atan uzman bir ekibin ortaya koyduğu yenilikçi bir e-ticaret platformudur.

MÜŞTERİ KİTLEMİZ

Aracıların ve masrafların en aza indirgendiği ToptanKuruyemisBorsasi.com hem B2B (ticari) hem B2C (nihai tüketici) müşteriler için uygun ürün varyasyonları, fiyatları ve indirim seçenekleri sunmaktadır.Tatmaya fabrikası
kuruyemiş çeşitleri

ÜRÜNLERİMİZ

Kuruyemiş, kurutulmuş meyve, şıralı ürünler, lokum, draje, şekerleme, kahve, çay ve pastanelik (imalatlık) ürünleri bulabileceğiniz KuruyemisBorsasi.com size en iyi Web ve Mobil deneyimi sunmaktadır.

        TAZELİK VE STOK YÖNETİMİ

Ürünlerimiz kuru ve serin saklama koşullarında muhafaza edilmektedir. Kaliteli paket seçeneklerimiz ve modern stok yönetim sistemimiz sayesinde mahsüllerin her partisi ayrı ayrı kayıt altındadır. Bu sayede hiçbir ham madde veya ürün bekletilmeden ve tazeliği bozulmadan müşterilere ulaştırılmaktadır.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D security ile güvenli alışveriş deneyimi yaşayın.

✔️25 yılı aşkın kuruyemişçilik tecrübesi
✔️E-ticaret alanında uzman ekip
✔️Kaliteli paketleme ile tazeliği muhafaza edin
✔️WhatsApp ile her an iletişim kolaylığı
✔️Siparişleriniz ertesi gün kargoda
✔️İade garantisi
✔️Güvenli online alışveriş deneyimikuru meyve çeşitleri